Ako objaviť stratenú kondičku?

///Ako objaviť stratenú kondičku?

Leto sa rýchlo blíži a všetci chceme vyzerať na v plavkách dobre. To si však vyžaduje tvrdý tréning, zmenený jedálniček a sebazapretie. Po dlhej zime je naša kondička na bode mrazu a zadýchame sa aj pri ceste z obchodu. Ako sa dostať späť do formy?.

Zdravé konzervanty v našich potravinách Billa

Choďte na to zľahka. Netreba to preháňať a hneď sa pokúsiť zabehnúť maratón. Dajte si radšej menšie ciele, ktoré ľahšie splníte a urobí vám to väčšiu radosť.

Chápeme, že po práci nemáte chuť sa ešte potiť v posilňovni, alebo ísť behať. Máme jednoduché riešenie. Ráno po zobudení si dajte pár klikov, drepov a brušákov. Zaberie vám to len chvíľu a perfektne vás to preberie. Opakujte to aj večer pred spaním a o už po pár týždňoch spozorujete výsledky.

Zdravé konzervanty v našich potravinách Billa

Využite voľný čas na prechádzky. Pri chôdzi tiež zvyšujete svoju výdrž a podporujete zdravý krvný obeh. Navyše pri debate s kamarátmi si ani nevšimnete, že ste prešli množstvo kilometrov a počas občasnej túry nebudete potrebovať každých päťdesiat metrov prestávku.

Plávajte. Okrem toho že plávanie je najzdravší šport, vyformujete si postavu a nakopnete svoju kondičku. Navyše môžete pozorovať postupné zmeny na svojom tele, keď budete stáť v plavkách na okraji bazénu alebo jazera.

Dajte zbohom lenivosti. Bývate na treťom poschodí bytovky? Choďte po schodoch. Ušetríte elektrinu za výťah a podporíte kardiovaskulárny systém. Hlavne pre ženy je táto aktivita prospešná, pretože formuje lýtka, stehná a zadok.

Ste to čo jete. Vyvarujte sa preto zbytočne mastným pokrmom. Obohaťte svoj jedálniček o nízkokalorické potraviny. Jedzte pravidelne a večer si doprajte už len niečo ľahké, aby ste zbytočne nezaťažovali na noc organizmus.

Pozrite si naše videá

Na YouTube nájdete aj náš BILLA kanál, na ktorom vám prinášame zaujímavé témy, recepty a rozhovory so známymi osobnosťami. Naučte sa niečo nové, inšpirujte sa alebo len tak relaxujte pri videách, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme.

Inšpirujte sa našimi receptami

Život je omnoho lepší s dobrým jedlom. V našom receptári BILLA Kulinárium sa môžete inšpirovať množstvom receptov. Na výber máte zo širokej ponuky chutných jedál. Zdravé, chutné, rýchle, bez mäsa, s mäsom, aj bez laktózy a lepku. Začať môžete aj týmito tromi:
2020-05-19T13:56:54+02:0024. mája 2020|Zdravá životospráva|

Prihlásenie do newslettra

Ak si želáte dostávať náš newsletter, zadajte, prosím, Vašu e-mailovú adresu. Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte Vyhlásením o spracovaní osobných údajov..

Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. OK