Prečo si nájsť čas na domáci tréning?

///Prečo si nájsť čas na domáci tréning?

Zažili ste to už veľakrát, že? Mali ste motiváciu skúsiť niečo nové, dať si do tela a poriadne vypotiť prebytočnú energiu. No, potom odbila ôsma hodina večerná a vy ste si zase povedali, že je na to už neskoro.

Toto je len jedna z možných výhovoriek.

Zdravé konzervanty v našich potravinách Billa

Raz ste unavení z celodenného sedenia za počítačom, potom máte na robote niečo iné, čo samozrejme mohlo počkať aj na neskôr alebo začne seriál, ktorý máte rozpozeraný v TV.

PS: ten nájdete aj v archíve.

Čo keby konečne prišiel ten deň to skúsiť?

Cvičenie je jediným spôsobom ako sa odreagovať, rozcvičiť a natiahnuť svaly i podporiť svoje zdravie. Môžete cvičiť ráno, keď ešte všetci spia, ak ste ranné vtáča, alebo to nechať na večer, kedy sa vybijete a ľahšie spadnete do postele.

Zdravé konzervanty v našich potravinách Billa

Ako teda začať?

Na začiatok sa určite poraďte s niekým, kto sa tomu venuje už dlhší čas.

Na tréningu je dôležitá nielen správnosť a počet cvikov, ale najmä technika a dýchanie. S plánovaným cvičením prichádza aj zmena životného štýlu a naučenie sa lepšieho návyku stravovania, keďže strava a tréning idú ruka v ruke. Väčšinu podielu toho, ako vaše telo prosperuje pochádza zo stravy a zvyšné percentá sú cvičenie.

Začnite s jednoduchšími cvikmi a nájdite si svojich fyzických alebo online inštruktorov. Takisto nastaviť si tréningový plán, aby ste zacielili s vašimi cvikmi na celé telo a pravidelne. Nájdite si vzory, to ale neznamená, že musíte vykúpiť stánok s časopismi o workoute a stalkovať na Instagrame Simeona Pandu. Všímajte si ľudí, ktorí vás inšpirujú a vždy hľadajte niečo nové, čo nepoznáte a chcete sa naučiť.

Takýmto spôsobom nikdy nezažijete pocit nudného stereotypu, že odcvičíte, čo máte a tým to skončilo. Nedovoľte nikomu posudzovať a odhovárať vás, alebo zľahčovať, že máte čas. Čas je relatívny, prakticky na nič nie je dostatok času.

Preto, ak si nájdete hodinu-dve denne na niečo, čo vás začne baviť a budete sa cítiť vo svojom tele lepšie, už sa nikdy nevrátite k výhovorkám. Pevne v to veríme a prajeme vám to.

Pozrite si naše videá

Na YouTube nájdete aj náš BILLA kanál, na ktorom vám prinášame zaujímavé témy, recepty a rozhovory so známymi osobnosťami. Naučte sa niečo nové, inšpirujte sa alebo len tak relaxujte pri videách, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme.

Inšpirujte sa našimi receptami

Život je omnoho lepší s dobrým jedlom. V našom receptári BILLA Kulinárium sa môžete inšpirovať množstvom receptov. Na výber máte zo širokej ponuky chutných jedál. Zdravé, chutné, rýchle, bez mäsa, s mäsom, aj bez laktózy a lepku. Začať môžete aj týmito tromi:
2020-04-20T13:30:06+02:0026. apríla 2020|Zdravá životospráva|

Prihlásenie do newslettra

Ak si želáte dostávať náš newsletter, zadajte, prosím, Vašu e-mailovú adresu. Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte Vyhlásením o spracovaní osobných údajov..

Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. OK