Staňte sa aj vy Chlebodarcom!

///Staňte sa aj vy Chlebodarcom!

Niekedy stačí málo na to, aby sme pomohli ľuďom v núdzi. Dokonca aj najmenšia čiastka. Aj jeden jediný cent môže pre niekoho znamenať nádej na lepší život. Stačí, ak si v BILLE kúpite chlieb a jeden cent z jeho ceny poputuje na miesto, kde bude potrebný. 

Myšlienka, že každý môže byť chlebodarcom je úžasná a vďaka projektu Chlebodarca i reálna. Ak chcete pomôcť rodinám v núdzi, stačí, ak si kúpite chlieb. Nemusíte ho kupovať nikomu inému, len sebe. Jeden cent z každého bochníku chleba poputuje niekomu, kto to potrebuje. 

Projekt máte možnosť podporiť od decembra 2018 až do konca decembra 2019. Počas jedného roka sa z vyzbieranej čiastky pomôže šiestim rodinám. Predpokladá sa, že pre každú rodinu sa vyzbiera niekoľko tisíc eur. 

Určite každého spotrebiteľa poteší, že cena chleba sa nebude meniť. Nedoplatia na to ani výrobcovia, pretože peniaze na projekt sa získavajú zo zisku samotnej BILLY, ako uviedol Tomáš Staňo, predseda predstavenstva o.z. BILLA ľuďom.

Ešte stále máte niekoľko  mesiacov, aby ste sa stali Chlebodarcom. Takže vždy, keď budete v BILLE kupovať chlieb, budete vedieť, že prikladáte ruku k dielu a pomáhate. 

Projekt pomohol už viacerým rodinám. Prečítajte si príbeh Lacka, Janky alebo rodiny pána Gejzu. 

Pozrite si naše videá

Na YouTube nájdete aj náš BILLA kanál, na ktorom vám prinášame zaujímavé témy, recepty a rozhovory so známymi osobnosťami. Naučte sa niečo nové, inšpirujte sa alebo len tak relaxujte pri videách, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme.

Inšpirujte sa našimi receptami

Život je omnoho lepší s dobrým jedlom. V našom receptári BILLA Kulinárium sa môžete inšpirovať množstvom receptov. Na výber máte zo širokej ponuky chutných jedál. Zdravé, chutné, rýchle, bez mäsa, s mäsom, aj bez laktózy a lepku. Začať môžete aj týmito tromi:

2019-11-08T19:08:06+02:0013. septembra 2019|Spoločenská zodpovednosť|

Prihlásenie do newslettra

Ak si želáte dostávať náš newsletter, zadajte, prosím, Vašu e-mailovú adresu. Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte Vyhlásením o spracovaní osobných údajov..

Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. OK