array(5) {
  ["main_navigation"]=>
  string(15) "Main Navigation"
  ["top_navigation"]=>
  string(14) "Top Navigation"
  ["mobile_navigation"]=>
  string(17) "Mobile Navigation"
  ["404_pages"]=>
  string(16) "404 Useful Pages"
  ["sticky_navigation"]=>
  string(24) "Sticky Header Navigation"
}

Uskutočnil sa posledný deň Športuj Slovensko v Bratislave

Domov/Články/Spoločenská zodpovednosť/Uskutočnil sa posledný deň Športuj Slovensko v Bratislave

Olympijský deň z projektu Športuj Slovensko mal svoju tohtoročnú derniéru 21. septembra na Železnej studienke v Bratislave. Aký bol?

Zábava pre celú rodinu

Sobotný deň prial mladým športovcom skvelým počasím. Leto sa už síce skončilo, rovnako ako aj prázdniny, ale to ešte neznamená, že sa skončila aj zábava.

Olympijský deň si mohli prísť zadarmo užiť celé rodiny s deťmi, zašportovať si, povzbudiť kamarátov alebo sa stretnúť so svojím športovým idolom.

Pre súťaživých športovcov bola možnosť prihlásiť sa do súťažných disciplín v jazde na bicykli, kolobežke, odrážadle alebo v behu. Štartovné bolo 5 eur a pred štartom získali štartovací balík so zaujímavými predmetmi. Pre najlepších boli pripravené medaily, ktoré dostali priamo od známych športovcov na akcii.

Bohatý program a športové aktivity

Organizátori podujatia si pre návštevníkov pripravili megaihrisko, kde si každý mohol vybrať aktivitu presne podľa seba. Na výber bol napríklad futbal, florbal, gymnastika, golf, box, biatlon, volejbal, basketbal a ďalšie.

Podujatie trvalo od ôsmej hodiny rannej, až do piatej hodiny poobede. Deti a ich rodičia si tak mohli užiť 9 hodín plných slnka, športu a súťaženia. Bez správnej motivácie by to ale nešlo. Slovenskí športovci prišli podporiť svojich najmladších, ale aj starších fanúšikov.

Stretnutie s idolmi

Sú známi na celom Slovensku, majú stovky fanúšikov a idú si pevne za svojím cieľom. Anastasiya Kuzminová, Róbert Vittek, Danka Barteková alebo Tomi “Kid” Kovács boli na akcii prítomní nie len na autogramiádu. Účastníci sa s nimi mohli odfotiť, porozprávať a inšpirovať sa ich životnými príbehmi.

Mini olympijské hry

Nie každému športovcovi sa za svoj život podarí dostať na skutočné olympijské hry. To je v poriadku. Je však dobré vedieť, ako sa správa olympijský športovec a aká atmosféra na olympijských hrách je. Výchovno-vzdelávacie predstavenie Dotkni sa hviezd naučilo deti symboliku hier, hodnoty a myšlienky olympizmu.

Veríme, že takýmto spôsobom u nás vyrastú poctiví a féroví športovci, ktorí budú s hrdosťou reprezentovať svoju rodnú krajinu.

2020-07-28T12:36:34+02:0001. októbra 2019|Spoločenská zodpovednosť|

Pozrite si naše videá

Na YouTube nájdete aj náš BILLA kanál, na ktorom vám prinášame zaujímavé témy, recepty a rozhovory so známymi osobnosťami. Naučte sa niečo nové, inšpirujte sa alebo len tak relaxujte pri videách, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme.

Inšpirujte sa našimi receptami

Život je omnoho lepší s dobrým jedlom. V našom receptári BILLA Kulinárium sa môžete inšpirovať množstvom receptov. Na výber máte zo širokej ponuky chutných jedál. Zdravé, chutné, rýchle, bez mäsa, s mäsom, aj bez laktózy a lepku. Začať môžete aj týmito tromi:

Kysnuté bochníky plnené syromPostupDo väčšej misy dáme múku a premiešame ju so soľou.V odmerke premiešame 3 dcl vlažnej vody s cukrom a rozdrobeným...

Silvestrovské obložené chlebíčky sú evergreen na každej správnej oslave príchodu nového roka. Ruku na srdce, kto by ich nemal rád 🙂 Prinášame...

Kuracie stehná na olivách a paradajkách vám prevoňajú kuchyňu letom. Je to rýchla, svieža a voňavá večera. Príloha v podobe dobre ochuteného...

Go to Top